T2/T3.5/T5/T8/T10/T2 PC PMMA LED ışık tüpü/lamba gölgesi ekstrüzyon hattı/üretim tesisi
T2/T3.5/T5/T8/T10/T2 PC PMMA LED ışık tüpü/lamba gölgesi ekstrüzyon hattı/üretim tesisi

1 / 4

Ən Son Qiyməti Alın
Talep Gönder
Model No. :
Brand Name :
4yrs

Suzhou, Jiangsu, China

Mağazayı ziyaret edin
  • Altın Tedarikçisi
  • Platform sertifikası
  • Çevrimiçi Expo

Ürün Açıklaması

1. Makine, çeşitli PC tüpü, PC profili, şeffaf LED abajur, tek renk veya çift renkli LED üretmek için kullanılır

abajur vb. PMMA malzemesi ile de çalışabilir.
2. Uygulanan Malzemeler: PC PMMA vb.
3. Özellikler ve avantajlar:
(1) Yeni geliştirilen çevrimiçi hassas kesme teknolojisi, çevrimiçi bir kerelik kesim, ikinci kez kesmeye gerek yok,
0.5 mm içinde kesme hassasiyeti, son düzgün, çipsiz, daha yüksek verimlilik kesin;
(2) PC malzemesi için özel vida, mükemmel plastikleştirme, kristalize nokta olmadan bitmiş ürünleri sağlamak için,
İşareti çekmeden, titreşim işareti olmadan, yüksek ışık geçirgenliği ve yüksek şeffaflık ile.
İthal özel alaşım çelikten yapılmış vida, malzeme asla vidaya yapışmaz, üretim sırasında siyah nokta yok ve tclean vidası gerekmez.

Tek ve Çift Renklerin Kompozisyonu ve Teknik Detayları T5 T8 T10 PC LED Tüp Işık Muhafaza Ekstrüzyon Makinesi

Pc

Pc

Pc Line 1

Company

HAYIR.
Büyük kısmı
Detay Bilgileri
1
Vakum yükleme makinesi
Sürüş motoru: 1.15kw
2
Kurutma hunisi
Elektrikli Isıtma Gücü: 6KW, Üfleyici: 0.25kW
3
J-50/28 tek vidalı ekstrüder
Sürüş motoru: 15kw, kapasite: 50-60kg/saat
4
SJ-45/28 ortak ekstrüder
Sürüş motoru: 11kw
5
LED tüp kalıpları
Boyut: T5 T8 T10 T12
6
Vakum oluşturma ve soğutma tankı
Tank uzunluğu: 2000mm; Vakum pompası: 2.2kw, 1 adet
Su pompası: 0.37kw, 1pc, paslanmaz çelik tank
7
Makineyi Çıkarmak
Motordan Çıkar: 0.75kW, 2pc; inverter kontrolü
8
Kesme makinesi
Kesme Motoru: 0.75kW, Kesme Tipi: Tozsuz Kesim
9
Boru istifleyicisi
İstifleyici uzunluğu: 2 metre, otomatik kontrol
Talep Gönder

Ürün Uyarısı

İlgilenen anahtar kelimelere abone olun. En son ve en sıcak ürünleri gelen kutunuza özgürce göndereceğiz. Herhangi bir ticaret bilgisini kaçırmayın.